ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. Τριφυλίας: Οι 57 υποψήφιοι του Γιώργου Λεβεντάκη

Οι 57 υποψηφιότητες απ΄ όλη την Τριφυλία του συνδυασμού ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. με υποψήφιο Δήμαρχο τον Γιώργο Λεβεντάκη:
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΕΤΟΥ

1. ΖΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΥΛΩΝΟΣ

1. ΓΚΟΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

2. ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ(ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ) ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6. ΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

9. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΠΟΥΛΟΥ

10. ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ (ΖΩΓΑΣ) ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

11. ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΚΑΝΑΒΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΦΡΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΩΣ

3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ

4. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ (ΠΑΡΑΛΛΙΑΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΕΥΗ) ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8. ΣΚΟΤΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΤΖΟΡΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΦΑΡΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΥΛΗΣ

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

1. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΣΟΥΛΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΟΝΟΪΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΟΡΟΒΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΗΣ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6. ΜΑΡΚΟΥΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΜΠΕΡΔΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9. ΜΠΟΤΟΥ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΡΑΡΟ) ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ

11. ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

1. ΓΥΦΤΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΣΑΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΣΚΟΤΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

7. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ (ΓΚΟΓΚΑ) ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΖΕΡΜΠΙΝΟΥ ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

5. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΛΥΓΓΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΟΥΚΟΥ) ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

9. ΦΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

Κοινοποίησε στο:
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •